Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Gelip geçici durumların etkisiyle neler yaşadığınızı düşünebilirsiniz. İçinden çıkılmaz bir his gibi gelen durumlar karşısında bugün yalnız kalmayı, evinizde olmayı ya da evinizle ilgili sorunları çözmeye odaklanabilirsiniz. Geçmişte yaşadıklarınızın bugünü inşa etmekteki payını düşündüğünüzde öfkeniz azalacaktır.
Boğa
Yakın arkadaşlarınız ya da hayatınızdaki kadın figürlerle birbirinizi desteklemeniz gerekebilir. Eski gündemleri yeniden konuşmak sizi ileriye taşımayacaktır. Bugün hislerinizi ve zamanınızı bu tecrübelerinizi kullanarak iyi işler yapmaya kafa yormalısınız.
İkizler
Kendinizi değersiz hissettiğiniz anların gerçek hisler olup olmadığını fark etmelisiniz. Bu farkı yakaladığınızda hem işinize hem de önem verdiğiniz konulara dört elle sarılabilirsiniz. Anlık değişen durumların hayatınıza olumsuz etki etmemesine izin vermeyin.
Yengeç
Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir gün olabilir. Aslında içinizden gelen ile dışarıya yansıttığınız arasında bir fark varsa kendinizi toparlamak için yalnız kalmayı, sevdiğiniz bir yerde vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Zamanın kısa olduğunu unutmayın ve günü kapatabileceğinizin en iyi haliyle kapatmaya çalışın.
Aslan
Beklenti içinde olduğunuz durumların istediğiniz gibi gitmemesi gururunuzu ve duygularınızı incitmiş olabilir. Eski ilişkilerinizle ilgili bu gündemi kapatabilmek için bu incinmeyi kullanmayı deneyin. Deneyin ki, bu yaşadıklarınızın sonuncusu olsun ve siz bugün yeni bir başlangıç yapın.
Başak
Arkadaş bulmak ve yeni çevreler edinmek isteyebilirsiniz. Yalnızlığınızla iyi anlaşsanız bile bunu kırmak istediğiniz noktaların olduğunu kabul ediyorsunuz. Güveninizin sınırlarını yeniden çizmenizde fayda var.
Terazi
İşinizi nasıl geliştireceğinizi düşünmelisiniz. Yaşadıklarınız ve deneyimleriniz motivasyonunuzu düşürse de emeklerinizden vazgeçemeyeceğinizi unutmayın. Önceki işlerinizdeki arkadaşlarınızla görüşerek fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.
Akrep
Mahkeme ya da resmi işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Geçmişten gelen konular ya da ödemeleri sonlandırmak için kendinizi hazırlayabilirsiniz. Dönüp dönüp aynı yere takılmanıza neden olan konuları bulun ve artık bir daha dönmemek üzere bunları kapatın.
Yay
Kendinizi duymak dışında duyduklarınızı dönüştürmek için de çaba göstermelisiniz. Gizleyerek ya da kendi kendinize kurarak bir çıkış yolu bulamayabilirsiniz. Hayata geç kalmamak için bugünün değerli olduğunu unutmamalısınız.
Oğlak
İkili ilişkilerinizde olumsuz tecrübeler edinmiş olmak bugün sizi hassaslaştırabilir. Kendinizi telkin etmek adına duygularınızı gizlemek isteyebilirsiniz. Bu duyguları yaşamanıza izin vermeden onları kapatamayacağınızı bilerek hareket etmenizde fayda var.
Kova
Sağlık sorunlarınız hakkında ilgili uzmanlarla görüşebilirsiniz. Kendinizi fiziksel olarak iyi hissettirmeye çalışarak psikolojik olarak da toparlanabilirsiniz. Bugün yeni uğraşlar ve alışkanlıklar üzerine kafa yormak hassasiyetlerinizi aşmanızı kolaylaştırabilir.
Balık
Hayallerinize göre yaşayamadığınızda kendinizi yetersiz ve mutsuz hissedebilirsiniz. Hayatın her anında bir fırsatınız olabileceğini bilmelisiniz. Bugün eskilerden farklı olarak yeni olanı ve bunları daha önce neden yapamadığınızı düşünerek bir adım atabilirsiniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.